xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

waldorfská pedagogika – ke stažení

Zde si můžete stáhnout zajímavé materiály týkající se waldorfské pedagogiky.

Do waldorfských škol tam posílají své děti zaměstnanci takových počítačových gigantů jakými jsou například Google, Apple, Yahoo, eBay či Hewlet-Packard. (Ve slovnštině.) – dokument ve formátu .pdf

Záznam pořadu “Čaj pro dva aneb Jak to vidíte?” Rozhovor má podtitul: “Co vy, jako rodiče, očekáváte od mateřské školky? Co si myslíte, že by se zde děti měly naučit? Kolik času denně by tam měly ideálně trávit?”
Hosty byly Anežka Janátová a Táňa Smolková.” – zvukový soubor k poslechu on-line.

Záznam pořadu “Čaj pro dva aneb Jak to vidíte?” Rozhovor má podtitul: “Dnes jsme se zaměřili na jedináčky. Rodí se jich stále více, je tedy lepší mít sourozence, nebo jsou pro nás pouze přítěží?” Na otázky odpovídala zakladatelka Akademie Tabor, psycholožka a pedagožka Anežka Janátová a rodiče. – zvukový soubor k poslechu on-line.

Záznam pořadu “Čaj pro dva aneb Jak to vidíte?” Rozhovor má podtitul: “Zpěvem si lidé pomáhali při práci, vyjadřovali své city, dodávali odvahy. Dnes hudbu mnohem víc posloucháme, než sami provozujeme.” Hostem pořadu byl Josef Krček, muzikoterapeut a bývalý lektor Akademie Tabor. – zvukový soubor k poslechu on-line.

Článek americké pedagožky Helene McGlauflin, který nám k šíření předal a doporučil náš holandský mentor Leo Klein. Článek pojednává o nutnosti správného nastavení hranic ve výchově pro zdravý vývoj jedince i celé společnosti.