xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

o školce

Mateřská škola otevřela svou náruč prvním dětem ve školním roce 2015/16. Je tvořena z impulsu vycházejícího ze společenství Wlaštovky, vznikla pro rodiče a děti, kteří mají zájem o waldorfskou pedagogiku a chtějí svým dětem nabídnout waldorfské prostředí a waldorfský přístup v mateřské škole.

V naší mateřské škole pracujeme s pedagogikou, díky níž se každé dítě může rozvíjet z vlastních sil. Usilujeme o to, aby naše mateřská škola byla místem radosti ve společném setkávání a tvoření. Tvoříme smysluplný a esteticky hodnotný prostor, který rozvíjí a podněcuje dětskou fantazii, hru a tvořivost, neboť víme, že jen tak může dítě správným způsobem zrát. Považujeme za důležité, aby se výchova v mateřské škole i v domácím prostředí vzájemně prostupovaly a proto chceme s rodiči úzce spolupracovat prostřednictvím společného setkávání, slavností či tvořivých dílen.

V září 2021 jsme otevřeli novou budovu MŠ v Karlových Varech – Tuhnicích, U Podjezdu 1616, kde máme dvě oddělení s celkovou kapacitou 24 dětí. Třídy jsou věkově smíšené a nesené svým denním i týdenním rytmem, který je uchopen v kontextu roku v lidových tradicích a slavnostech. Do školky přijímáme děti od tří let, kdy jsou děti většinou připravené na první samostatný pobyt mimo rodinu. Výhodou je částečné propojení života mateřské a základní školy, děti se při některých činnostech mohou potkávat a poznávat, jaké to je být školákem. Zápisy do mateřské školy probíhají vždy v květnu, víc informací o zápisu najdete zde.

Provozní informace:

Adresa: U Podjezdu 1616, Karlovy Vary – Tuhnice, 360 01

Výše školného je v MŠ pro šk. rok 2023/24 stanovena na 3000 Kč/měsíc.

Provozní doba MŠ: 7:30 – 16:30.

Telefon pro omlouvání dětí (pouze SMS): 734 247 696. V ostatních případech použijte kontakty školní kanceláře.

Strava: Jídlo odebíráme ze školní jídelny ZŠ Dukelských hrdinů, svačinky vyrábíme sami na místě. Snažíme se o zajištění pestré, zdravé a chutné stravy pro děti. Ceník a aktuální jídelníček najdete na záložce jídelna.

VÍTEJTE  V MATEŘSKÉ ŠKOLE WLAŠTOVKA!