společné třídní schůzky – setkání kolegia školy a rodičů

Vážení rodiče!

Doba, kterou právě všichni prožíváme je asi pro nás pro všechny dobou vracení se k normálnímu životu. Po týdnech, kdy jsme se vlastně ani s dětmi ani s vámi nemohli potkávat, je tady pár týdnů do začátku letních prázdnin, během kterých se ve škole potkáváme s vašimi dětmi. Ano, jsme vázáni některými omezeními, ale i tak se již alespoň občas můžeme pořádně, nerouškově nadechnout.

Nucené přerušení provozu škol přineslo mnohým nečekaně dlouhý čas zastavení. Čas, ve kterém se mohlo udát mnoho nečekaných změn. Nejinak je tomu i u nás ve škole. Ze zkušeností již víme, že zprávy se sice šíří velice rychle, ale ne vždy jsou všechny ve skutečnosti tak katastrofické, jak se někomu může zdát. S jistotou ale víme, že jediným způsobem dobrání se uceleného obrazu skutečností, je rozhovor. Kladení otázek a získávání odpovědí…

Rádi bychom vás proto touto cestou pozvali na společné setkání rodičů se zástupci kolegia školy. Moc rádi se s vámi podělíme o to, čím škola v tuto chvíli žije, co nás trápí, nebo co nám dělá radost. Rádi zodpovíme vaše otázky. Prostě se s vámi moc rádi sejdeme. Kdy a kde? Ve středu 3.6.2020 v 17:00 v eurytmickém sále v budově družiny – Studentská 89/45 vchod z ulice Komenského.

Na setkání se za kolegium školy těší

 

Jan Strejcovský

ředitel školy

Vloženo 31. 5. 2020